Dāvanā:  BEZMAKSAS PIEGĀDE sēžammaisiem VISĀ LATVIJĀ

Lai mazinātu riskus, DPD kurjerdienests ir ieviesis bezkontakta piegādes - "Piegāde uz drošu vietu". Ir izstrādāts digitāls risinājums, ar kura palīdzību, saņemot sms vai e-pastu, sūtījuma saņēmējs var atvērt ziņā norādīto hipersaiti un nodot informāciju, kur DPD kurjeriem jāatstāj sūtījumu, ja saņēmējs nevēlas kontaktēties ar DPD kurjeru.

Lūdzam ņemt vērā:

• visām bezkontakta piegādēm kā sūtījuma saņemšanas apliecinājums kalpos DPD sistēmā saņemtais pieprasījums no klienta vai telefona sarunas ieraksts;

• DPD Latvija uzņemas atbildību par sūtījuma kvalitāti līdz brīdim, kamēr tas tiek novietots klienta norādītajā vietā (Safe Place).   • Pasūtījumu izpilde - 1 - 3 darba dienu laikā.  DPD Latvija informē, ka var būt piegādes kavējumi līdz 5 darba dienām. Par pasūtījuma izpildi sazināsimies ar Jums pa Pasūtījumā norādīto e-pasta adresi.
  • Piegāde ar Pufi Latvija transportu uz norādīto adresi Ogres novadā - BEZMAKSAS. Piegāde 1-3 darba dienas laikā.
Pasūtījumus var saņemt bezmaksas:

  • Pufi Latvija darbnīcā: Druvas iela 8, Ogre 
  • Pie mūsu sadarbības partnera: veikals "Gorenje", Gaujas iela 29A, Rīga


Piegāde ar kurjeru līdz Jūsu namdurvīm:

  • Lai kurjers varētu piegādāt pasūtījumu, noformējot pasūtījumu, obligāti norādiet saņēmēja vārdu, uzvārdu, precīzu piegādes adresi un tālruņa numuru. Lūdzu pārliecināties, ka norādītais tālruņa nr. ir pareizs, jo kurjers par piegādi sazināsies pa tālruni. 
  • Piegādes dienā ar Jums sazināsies kurjers, lai vienotos par piegādes laiku. 
  • Kurjers piegādes veic darba dienās no 8:00 – 18:00.
  • Sūtījuma iepakojumu var atvērt tikai pēc preces apmaksas veikšanas un paraksta par saņemšanu.
  • Gadījumos, ja tiek konstatēti ārēji sūtījuma iepakojuma bojājumi, saņēmējs ir tiesīgs nepieņemt sūtījumu, pirms tam kopīgi ar kurjeru sagatavojot bojājuma aktu. Pirms sūtījuma saņemšanas kurjeram nepieciešams uzrādīt personas apliecinošu dokumentu.
  • Ja vēlaties norēķināties kā juridiska persona, tad noformējot pasūtījumu norādiet rekvizītus un mēs Jums nosūtīsim rēķinu.

Atteikuma tiesības

Tu vari izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāra dienu laikā no brīža kad esi ieguvis preces valdījumā, neminot atgriešanas iemeslu.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, sūti atteikuma vēstuli uz e-pastu: pufi.latvija@gmail.com vai zvani pa tālr.29198463. 

Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsi pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

Ja Tu atteiksies no Distances līguma un preces, SIA Bean Bag Latvia atmaksās visus no Tevis konkrētā distances līguma ietvaros saņemtos maksājumus, izņemot  piegādes izmaksas, nekavējoties bet  ne vēlāk kā 30 dienu laikā no dienas, kad SIA Bean Bag Latvia tika informēts par Tavu lēmumu atteikties no šī līguma. SIA Bean Bag Latvia var aizturēt naudas atmaksu līdz brīdim, kad SIA Bean Bag Latvia būs saņēmis pircēja nosūtītās/atgrieztās preces.

Atgriežot preci, Tev ir jānodrošina atbilstošs transportēšanas iepakojums: preceiir obligāti jābūt iepakotam citā, transportēšanai piemērotā iepakojumā. Pretējā gadījumā kurjerdienesta darbinieks var atteikt preces pieņemšanu.

 

0
 .